Bánkitó Fesztivál: jövünk!

Lógj a Budapest Pride+ csapatával és más aktivistákkal a Bánkitó LMBTQI pontján és tudj meg többet a Magyar LMBT Szövetség "Itt vagyunk!" országjáró kampányáról! Várunk, ha leszbikus, meleg, biszexuális, transznemű, queer vagy interszex vagy, vagy szövetségesként kiállsz az LMBTQI emberek jogaiért!

Forrás: www.facebook.com/bankitofeszt

Egy hűsítő bambi mellett avassuk fel a projekt keretében létrehozott gyönyörűszép társasjátékokat! Kiváncsi vagy, mennyire vagy képben LMBTQI történelem, földrajz vagy popkultúra terén? Játékosan megmérettetnéd tudásodat és versenyre kelnél régi és új barátaiddal? Vagy egy interaktív játék keretében egy karakter bőrébe bújva szereznél tapasztalatot privilégiumokról és elnyomásról? Vagy csak beszélgetnél velünk egy jót akármiről?

Gyere álmosan, éberen, lelkesen, szomorúan, közösségre vágyva, vagy közösséggel, vagy ha csak szivárványok közepette hűsölnél az árnyékban!

Megtalálsz minket a civil szervezetes sátraknál csütörtök, péntek, szombat napközben!

Az esemény a Bánkitó Fesztivál programja. Elérhető itt. Oszd meg a linket és hívd el barátaidat is, hogy minél többen legyünk!