Vidéken élő LMBTQI emberek és szövetségesek figyelem!

Rajtad is múlik, hogy hova megy a Magyar LMBT Szövetség országos emberi jogi kampánya! Már csak másfél hónap és a szivárványszínű kisbusz elindul a sztrádákon!

Fotó: Reuters

A Magyar LMBT Szövetség “Itt vagyunk!” projektjének keretén belül közel 100 vidéken élő LMBTQI emberrel kerültünk kapcsolatba és vagy kéttucat ember jelentkezett önkéntesnek. Köszönjük, hogy ennyien velünk vagytok!

Ahhoz, hogy az “Itt vagyunk!” egy valóban sikeres emberi jogi kampány lehessen, még több vidéken élő LMBTQI ember és szövetséges segítségére szükségünk van! Segítsetek eldönteni, hogy mely városokba menjünk!

Ha szeretnéd, hogy a te városodba is eljusson a projekt és tudnál információt adni az ottani helyzetről, kattints a csatlakozz menüpontra és add meg elérhetőségedet.

Növeljük együtt a vidéken élő LMBTQI emberek láthatóságát! Mutassuk meg együtt: itt vagyunk!